Kolorowa jesień

Opublikowano: poniedziałek, 20.11.2017
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Kolorowa jesień      W naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny "Jesienne kolory". Wzięły w nim udział dzieci z młodszych grup wiekowych, grupy "Smerfy", "Biedronki" i "Krasnale". Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 listopada 2017 roku. Dzieci wykonały swoje prace plastyczne w dowolnym formacie, wybraną przez siebie techniką. Pomysły prac były różnorodne i bardzo ciekawe. Wszystkie prace i ich autorzy zasługują na uznanie i pochwały. Prace konkursowe zostały ocenione przez jury, które wyłoniło laureatów.

I miejsce zdobyli: Franciszek Kruczek, Martynka Waśko, Weronika Weron
II miejsce: Maja Jordan, Oliwia Dacyl, Julia Wiatr- Tokarska
III miejsce: Łucja Barczyk, Lidia Uliasz, Karol Osuch.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni nagrody. Prace można obejrzeć na przedszkolnym korytarzu, gdzie urządzono wystawę.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Kolorowa jesień