Dzień Babci i Dziadzia w grupie "Smerfy"

Opublikowano: czwartek, 09.02.2023
Autor: p. A. Przybysz
Na tle granatowo – zielonym, widnieje duży napis „Dzień Babci i Dziadzia, a pod nim przypięty jest wazon z białego błyszczącego materiału, z kolorowymi kwiatami, które rozpościerają się ma całe tło. Na tle opisanej dekoracji, stoją uśmiechnięte dzieci, odświętnie ubrane. Dziewczynki w białych bluzkach i pomarańczowych spódniczkach, chłopcy w białych koszulach z kolorową muchą i granatowych spodniach. Dzieci gotowe są do występu z okazji „Dnia Babci i Dziadzia”.      W dniu 25 stycznia w naszym przedszkolu w najmłodszej grupie „Smerfy” odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadzia. W podziękowaniu za dobre i czułe serce Dziadków, za to, że zawsze są blisko, przedszkolaki przygotowały program słowno -muzyczny, który pięknie zaprezentowały. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Były to chwile pełne radości, uśmiechu, całusów oraz wzruszeń. Drodzy Solenizanci - niech nie zabraknie Wam zdrowia, oraz wielu radosnych chwil z wnukami. A wy dzieci pamiętajcie o swoich Dziadkach nie tylko w dniu ich święta, ale także na co dzień, by zawsze czuli się kochani, potrzebni i ważni. Babciu, Dziadziu - niech ten wyjątkowy dzień, pozostawi na długo w Waszych sercach miłe i niezapomniane wspomnienia.

Podczas uroczystości