Opublikowano: wtorek, 14.02.2023
Autor: p. R. Krzal
Na dywanie koloru ceglastego w drobne jasne kropki stoi chłopiec ubrany w białą koszulę z czarną muchą oraz popielate spodnie w jasną kratę i czarne szelki. Tło stanowi ciemnozielona zasłona na której widnieje postać babci i dziadka otoczona czerwonymi serduszkami. Na dole sześć kwiatków w kolorach:  żółtym, niebieskim i czerwonym. Na samej górze, na środku jest jasnobeżowy napis „Konkurs Recytatorski”.       dniach 7 i 9 lutego odbywał się w naszym przedszkolu Konkurs Recytatorski pt. „Babcia i Dziadek w poezji dziecięcej”. Temat konkursu był bardzo bliski sercu dzieci, gdyż nawiązywał do szczególnych relacji łączących wnuki z dziadkami. Każda grupa miała swoich reprezentantów. Wszystkie występy nagrodzono gromkimi brawami, dyplomem i nagrodą.

W czasie recytacji