Bal karnawałowy w grupie „Nutki” I „Słoneczni”

Opublikowano: piątek, 17.02.2023
Autor: B. Częczek-Serwińska, p. N. Dachowska-Guzik, p. M. Frydrych
Na tle jasnej ściany i niebieskiego dywanu siedzi grupa przedszkolaków w karnawałowych strojach, U góry zdjęcia zwisają kolorowe, bibułowe serpentyny.„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”
      Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym, dzieci z grup „Nutki” i „Słoneczni” wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, batmanów, rycerzy, muszkieterów, policjantów i strażaków, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dodatkową atrakcją była „fotobudka”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Podczas balu