„Smerfy”, „Biedronki” i „Krasnale” na Balu karnawałowym

Opublikowano: poniedziałek, 20.02.2023
Autor: p. A. Przybysz, p. R. Krzal, p. M. Pelczar
Na tle błyszczącej kurtyny, ozdobionej u góry kolorowymi balonikami, stoi grupa dzieci w pięknych karnawałowych strojach. Na środku widnieje duży napis „BAL KARNAWAŁOWY”, a pod nim okrągłe kolorowe rozetki, maski i serpentyny. W prawym dolnym rogu zdjęcia umieszczone jest logo Miejskiego Zespołu Szkół nr 8 w Krośnie„W karnawale, w karnawale,
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się ...”
      Karnawał - to czas radosnych zabaw i wesołych tańców. W naszym przedszkolu „Bal Karnawałowy” odbył się 3 lutego, podczas którego bawiły się przedszkolaki z grup: „Smerfy”, „Biedronki” i „Krasnale”. Bajkowe stroje dzieci i kolorowo przystrojona sala, pląsy i tańce nadawały radosny ton karnawałowemu spotkaniu. Podczas balu można było spotkać bohaterów z ulubionych bajek. Dziewczynki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, a chłopcy w ulubionych Spider-Manów, Batmanów, piratów, strażaków i policjantów. Wesoła oraz rytmiczna muzyka porywała wszystkich do tańca, w rytm samby, walczyka i cza-cza. W trakcie balu był czas na słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia. Zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu. Wspólnie spędzony czas upłyną w miłej atmosferze. Dziękujemy przedszkolakom za wspaniałą zabawę, a Rodzicom za przygotowanie balowych kreacji dla swoich dzieci.

Podczas balu