Konkurs plastyczno-techniczny pt. „Małe skrzaty robią kwiaty”

Opublikowano: poniedziałek, 27.03.2023
Autor: p. A. Moskal, p. K. Marszałek-Liput
Na białej tablicy za pomocą magnesów przyczepiono dziewczynkę wykonaną z papieru, trzymającą kosz kwiatów w ręce, kolorowy napis – MAŁE SKRZATY ROBIĄ KWIATY oraz trzy prace konkursowe z podpisami kto je wykonał. Pierwsza praca przedstawia czerwone maki przyklejone na brązową kartkę, niebieskie chmury namalowane farbą i dwa bociany. Praca umieszczona na środku przedstawia dużego fioletowo-niebieskiego bratka, nad nim chmurkę, w tle niebieskie kropeczki. Trzecia praca przedstawia dwa białe kwiaty z żółtymi środkami, żabkę i latające motylki.      W dniu 8 marca wszystkie Kobiety – te małe i te duże – mają swoje Święto. Z tej okazji nasze przedszkolaki postanowiły dołączyć się do życzeń poprzez wzięcie udziału w konkursie pt. „Małe skrzaty robią kwiaty”. Prace zostały wykonane różnymi technikami, przez co każda z nich była ciekawa i jedyna w swoim rodzaju. Dziękujemy przedszkolakom za tak duże zaangażowanie i chęć wspólnego świętowania!