Zimowy krajobraz

Opublikowano: środa, 10.02.2021
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Zimowy krajobraz      Zima to najpiękniejsza pora roku, tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię. Magię zimowego klimatu podkreśla skrzący się mróz, biały puch, w powietrzu widać drobne, wirujące płatki śniegu, a na szybach pojawiają się wzory malowane przez mróz... "Zimowy krajobraz" stał się inspiracją i tematem konkursu plastycznego ogłoszonego w naszym przedszkolu. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz uwrażliwienie na piękno zimowego krajobrazu. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wzięły w nim udział. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem tworzyły ciekawe, pomysłowe i oryginalne prace plastyczne przedstawiające zimowe pejzaże różnymi technikami plastycznymi.10 lutego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Zimowy krajobraz