Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają
Moc prezentów każdemu przyniesie
Każde dziecko z prezentów się cieszy.”

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które było słychać już z daleka i świadczyło o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Oprócz worka pełnego prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i dobrego humoru. Po wspólnej pogadance i wręczeniu prezentów, dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi recytując wiersze i śpiewając piosenki. Na zakończenie wizyty dzieci poprosiły Gościa o wspólne zdjęcia, aby uwiecznić te radosne chwile. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Odchodząc Mikołaj obiecał, że za rok również się u Nas pojawi, a dzieci zapewniły, że z niecierpliwością będą na Niego czekały.

Spotkanie z Mikołajem