"Zimowe Rytmy"

Opublikowano: poniedziałek, 12.03.2018
Autor: p. M. Pelczar
"Zimowe Rytmy"      28 lutego w Przedszkolu „Na Zielonym Wzgórzu” odbył się konkurs piosenki pt. „Zimowe rytmy”. Chętne dzieci z grup: Krasnali, Biedronek i Smerfów prezentowały swoje zdolności wokalno-aktorskie. Jak zawsze najliczniejszą grupę stanowiły dziewczęta. Oklaskiwaliśmy muzykalność trzy i czterolatków z grupy” Smerfy”: Łucji Barczyk, Mai Jordan, Mai Kasprzyk, Jagody Giżki, Anny Malik, Zofii Pelc i Wiktorii Wojtoń. Wdzięk i zaangażowanie „Biedronek”: Lidii Uliasz, Oliwii Dacyl, Apolonii Erd, Amelii Kaszy i Natalii Wilk. Walory artystyczne i wokalne dziewcząt z grupy „Krasnali”, którą reprezentowały: Milena Szlachetka, Weronika Weron, Ewa Paszkowska, Anna Tasz, Lena Cebula, Hanna Habrat, Lilianna Wojtowicz, Tola Turowska i Julia Wiatr-Tokarska. W tym roku do konkursu przystąpili również chłopcy: Jan Kuźnar, Szymon Gierlach, Michał Gradowicz, Karol Osuch, Antoni Zięba i Tymon Litwin. Jury doceniając wysiłek „małych artystów” przyznało nagrody:
  • I miejsce Szymon Gierlach, Maja Kasprzyk i Julia Wiatr-Tokarska;
  • II miejsce Oliwia Dacyl, Zofia Pelc i Tola Turowska;
  • III miejsce Lidia Uliasz, Anna Malik i Lilianna Wojtowicz.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy im jeszcze większych sukcesów.

Zimowe Rytmy 2018