„Ferie na sportowo”- w grupie „Smerfy”

Opublikowano: czwartek, 15.02.2024
Autor: p. A. Przybysz
Na środku sali w kole stoją dzieci i dwie Panie. Wszyscy trzymają kolorową chustę animacyjną. Jest wspólna wesoła zabawa.      Sport – to zdrowie, bo „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Dlatego dzieci z grupy ‘Smerfy” podczas ferii zimowych, aktywnie i na sportowo spędziły dzień z Panią Asią – mamą Julii, która była naszym gościem. Podczas wspólnych zajęć dominowały zabawy z piłką, tor przeszkód oraz ulubione przez dzieci zabawy z chustą animacyjną. Dzieci świetnie poradziły sobie we wszystkich konkurencjach sprawnościowych. Widać było, że ruch, który jest podstawową formą zbaw w przedszkolu, przynosi uśmiech, radość oraz wywołuje pozytywne emocje. Zabawy z mamą Julii, wszystkim dzieciom bardzo się podobały. Serdecznie dziękujemy Pani Asi i zapraszamy kolejnych chętnych rodziców do odwiedzenia naszej grupy.

Sportowe ferie