Rodzice czytają bajki

Opublikowano: poniedziałek, 15.01.2024
Autor: p. R. Krzal
      Dziewczynka z dwoma kucykami, ubrana w białą bluzkę w czarne kropki i czarne spodnie z białymi lampasami, stoi obok swojej mamy siedzącej na małym przedszkolnym krzesełku. Mama ma długie, czarne włosy, ubrana jest we wzorzysty sweter w kolorze czarnym i białym oraz granatowe dżinsy. W rękach trzyma bajkę odwróconą ilustracjami w stronę dzieci siedzących przed nimi. Tło stanowi granatowa zasłona.Jak co roku zapraszamy chętnych rodziców do współpracy z przedszkolem i udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, która ma na celu zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą i rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych. W grupie „Biedronek” akcję zainaugurowała mama Aurelki, która jako pierwsza zgłosiła się, aby przeczytać przedszkolakom bajkę. Aurelka przyniosła z domu bajkę o „Misiu Paddingtonie” i jak widać na zdjęciach koleżanki i koledzy z uwagą jej wysłuchały oraz z zainteresowaniem oglądały ilustracje. Zapraszamy chętnych rodziców do wizyty w naszej grupie z ulubioną bajką swojego dziecka.

Rodzice czytają bajki