"Smerfy", "Biedronki", "Krasnale" i "Żaczki" obchodzą Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: czwartek, 07.12.2023
Autor: p. R. Krzal, p. M. Pelczar, p. M. Wojtoń, p. K. Marszałek-Liput, p. A. Moskal
Na ławce siedzą dwa duże, brązowe misie. Miś siedzący po prawej stronie ma urodzinowy kapelusz ze świeczkami, czerwoną kokardę zawiązaną pod szyją, a w łapkach trzyma czerwone serce z napisem DLA CIEBIE. Za nimi widnieje jesienna dekoracja w pomarańczowo-brązowych barwach.      W dniu 27 listopada dzieci z grupy „Smerfów”, „Biedronek”, „Krasnali” i „Żaczków” obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdemu przedszkolakowi towarzyszyła jego ulubiona przytulanka. Podczas zajęć dzieci opowiadały o swoich maskotkach, brały udział w ciekawych zabawach muzyczno-ruchowych, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia" oraz wielu innych. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.