Świąteczne spotkanie w przedszkolu

Opublikowano: piątek, 23.12.2022
Autor: p. M. Wojtoń, p. M. Pelczar
Grupa stojących dzieci ubranych na biało na tle niebieskiej wykładziny dywanowej i granatowej tablicy. Tablica obwieszona białymi gwiazdkami.  Na środku żółto-niebieski napis Boże Narodzenie.„Boże narodzenie przychodzi cichutko.
Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas. 22 grudnia w młodszych grupach przedszkolnych: Smerfach, Biedronkach i Krasnalach odbyło sie Świąteczne Spotkanie Opłatkowe. Dzieci odświętnie ubrane, prezentowały montaż słowno-muzyczny. Wspaniałym momentem było wspólne śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd, na zakończenie spotkania, wszyscy dzielili się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczne spotkanie