„Żaczki” w wiosce indiańskiej

Opublikowano: niedziela, 05.06.2022
Autor: p. K. Guzik
"Hokka Hey"      Wioska indiańska „HOKKA HEY” jest pięknym miejscem położonym w malowniczej miejscowości Kunowa. To właśnie tam przedszkolaki z grupy „Żaczki” udały się na wycieczkę. Na początku dzieci zostały przywitane przez właściciela wioski ubranego w tradycyjny indiański strój. Następnie zwiedziły mini zoo, w którym zobaczyły kangura, lamę, kozy karłowate, papużki a nawet skunksa. Wkraczając na terytorium wioski wszystkie przedszkolaki wykonały swoją indiańską opaskę, a na twarzach pojawiły się indiańskie malowidła. Kiedy wszyscy byli już gotowi z radością uczestniczyli w różnych konkurencjach sprawnościowych, grach i zabawach przy muzyce. Dzieci miały także możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, a jedną z największych atrakcji była jazda na konikach. W trakcie odpoczynku przedszkolaki zajadały się smażoną kiełbaską, która smakowała wszystkim jak nigdy dotąd. Czas spędzony w indiańskiej wiosce pozwolił wypocząć od zgiełku cywilizacji w otoczeniu malowniczej przyrody i czystego wiejskiego powietrza. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.

"
"Hokka Hey"