Wiosenny pokaz mody w "Nutkach"

Opublikowano: poniedziałek, 11.04.2022
Autor: p. A. Przybysz
Pokaz mody      Wiosna, to jedna z najpiękniejszych pór roku, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością. Po długiej zimie, świat przyrody budzi się na nowo do życia. Dni stają się coraz dłuższe, a słońce mocniej nas ogrzewa. Przedszkolaki z grupy ,,Nutki”, przywitały radośnie tę piękną porę roku. Z tej okazji w naszej grupie został zorganizowany ,,Wiosenny Pokaz Mody”. W rytm muzyki spacerowały dzieci, prezentując swoje oryginalne stroje z najnowszej wiosennej kolekcji. Następnie Pani Wiosna, zaprosiła wszystkich uczestników do wesołej zabawy. Wiosenne piosenki, zagadki i tańce towarzyszyły najmłodszym. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną "Przebiśniegi". Pani Wiosna, pracowity ogrodnik, bociany, żabki, wiosenne damy i dżentelmeni, a także różnobarwne sukienki, kapelusze, kwiaty, koszyki - były przepięknym symbolem, że wiosna już zagościła. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za przygotowanie pomysłowych kreacji. Ten dzień był bardzo kolorowy, radosny oraz pełen niezapomnianych wrażeń.

Pokaz mody