Bal karnawałowy w grupie Słoneczni

Karnawał 2021„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Bal karnawałowy u „Słoneczek” odbył się 28 stycznia. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe i nie tylko. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, pszczółki, piratów, piłkarzy, spider-mana, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, wszystkim dopisywał dobry humor. Bal karnawałowy przebiegł w miłej, radosnej atmosferze i dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Na pamiątkę, tych miłych chwil, pozostały nam zdjęcia.

Karnawał 2021