"Mój wymarzony lizak"

Opublikowano: poniedziałek, 14.12.2020
Autor: p. A. Przybysz
"Mój wymarzony lizak"      1 grudnia 2020 r. wszystkie dzieci z grupy „Żaczki” wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak”, organizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle oraz Zespół Szkół Miejskich nr 1 również w Jaśle. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Celem konkursu było - zainteresowanie dzieci tematyką dziedzictwa przemysłu spożywczego na bazie powstałego w Jaśle Muzeum Lizaka, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci plastycznie uzdolnionych, prezentacja twórczości dziecięcej. Chociaż nie udało się przedszkolakom zdobyć nagród, to cieszymy się, że cała grupa dzieci wzięła udział w tym konkursie, że dzieci z dużym zaangażowaniem i spontanicznością dziecięcą wykonywały swoją pracę. „Żaczki” za udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz bilety wstępu do Muzeum Lizaka. Jeśli tylko obostrzenia z powodu pandemii będą luźniejsze - wówczas może uda nam się wybrać na wspólną „słodką” wycieczkę.

Mój wymarzony lizak