Służby mundurowe w przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 14.10.2019
Autor: p. A. Żołna
Służby mundurowe w przedszkolu     14 października do naszego przedszkola przybyli Strażacy, Policjant oraz Ratownik Medyczny. W trakcie spotkania przybyli goście zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów oraz zachowaniem bezpieczeństwa podczas pożaru i wypadku. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wielki czerwony wóz strażacki, ambulans medyczny oraz radiowóz policyjny. Przedszkolaki bardzo chętnie przymierzali kaski, mundury oraz oglądali, jak strażacy pracują. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały .Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały Panu Policjantowi, Strażakom oraz Ratownikowi Medycznemu i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwieństwami losu.