Dzień Babci i Dziadzia 2019

Opublikowano: sobota, 26.01.2019
Autor: p. M. Wojtoń
 DBiD 2019     Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień (od 21 do 25 stycznia). Licznie przybywający do naszej placówki Goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Przedszkolaki z grupy „Biedronki”, „Krasnale” i „Żaczki” przedstawiły „Jasełka”. Pomimo tremy nikt nie zapomniał swojej roli i wszystko udało się wyśmienicie. Na koniec przedstawienia, dzieci recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki specjalnie dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Oglądający występ nie kryli łez wzruszenia i nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Po przedstawieniu dzieci obdarowały Babcie i Dziadków laurkami i zaprosiły na słodki poczęstunek. Dzieci z grup: „Smerfy”, „Nutki” i „Słoneczni” wspólnie ze swoimi paniami przygotowały część artystyczną z okazji „Dnia babci i Dziadzia”, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie laurki i złożyły życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Dzień Babci i Dziadzia