Apel wielkanocny

Opublikowano: piątek, 30.03.2018
Autor: p. B. Szwed
Apel wielkanocny      28 marca 2018 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie część uczniów należących do kółka teatralnego miała zaprezentować krótki spektakl związany ze świętami Wielkiej Nocy. W nastrój okołoświąteczny wprowadził nas wiersz w wykonaniu Aleksandry Kustry pt. „Krzyż”. Następnie uczniowie klasy VII a, pod opieką pani Joanny Sowińskiej, odegrali sceny męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, przygotowując nas do właściwego przeżywania Triduum Paschalnego. Oprawę muzyczną do całości przedstawienia stworzył nasz szkolny chór pod kierunkiem pani Jolanty Teśniarz. Na zakończenie apelu pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk oraz uczennica klasy IV Joasia Foszcz złożyły wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia spokojnych i radosnych świąt.

Apel wielkanocny