Dzień Rodziców w Ia

Opublikowano: poniedziałek, 19.06.2017
Autor: p. D. Barabasz
Dzień Rodziców w Ia      13. czerwca uczniowie klasy pierwszej zaprosili swoich rodziców na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przedstawiły część artystyczną pełną miłości i wdzięczności. Śpiewały o tym jak ważny jest czas wspólnie spędzany z rodzicami. Odbył się też sąd, który miał rozstrzygnąć kto jest ważniejszy mama czy tata. Dużo śmiechu było przy żartach i żarcikach zżycia wziętych. W drugiej części spotkania odbyły się wspólne zabawy: „Co wiem o swojej mamie”, ubijanie piany przez tatusiów, zbijanie balonów, budowanie jak najwyższej wieży z klocków. Rodzice otrzymali laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Niewielu rodziców potrafiło powstrzymać ulatujące łzy szczęścia i dumy ze swoich pociech.
Dzień Rodziców w Ia