Na lodowisku

Opublikowano: wtorek, 04.04.2017
Autor: p. A. Szwed
Na lodowisku      Na zakończenie sezonu zimowego, ale już z początkiem wiosny, 29 marca uczniowie naszej szkoły pod pieką nauczycieli, wybrali się na lodowisko "Arena" w Sanoku. Zdążyliśmy w przysłowiowej ostatniej chwili, gdyż lodowisko, na którym organizowane są tzw. ślizgawki z dniem 3 kwietnia zawiesiło swoją działalność. Wiadomo - ciepło na dworze, a lód lubi chłodek. Po wypożyczeniu łyżew, chwilach męczarni, żeby je prawidłowo ubrać, nastąpił w końcu ten oczekiwany moment - pierwsze ślizgi. Początki trochę niepewne, ostrożne, ale już po upływie paru chwil, ślizgi zaczęły przynosić niekłamaną przyjemność. I tak przy dźwiękach muzyki, w wybornym towarzystwie, z uśmiechem na twarzy i dopisującym humorem upłynęło nam parę godzin. Kto nie był niech żałuje. Wszyscy uczniowie, a było ich aż 92, z przyjemnością poślizgałaby się dłużej. Obok wyjazdów na narty, łyżwy najprawdopodobniej też będą stałą pozycją w naszym terminarzu imprez szkolnych. Zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Na lodowisku