Wycieczka do Mielca

Opublikowano: środa, 22.10.2014
Autor: p. J. Kilar

Ilustracja

Dnia 10 października, w słoneczny piątek trzy klasy pierwsze a, b, c oraz grupa Żaczków wyruszyły do Mielca. Celem naszej wycieczki była fabryka klocków COBI. Firma COBI jest polskim producentem wysokiej klasy klocków konstrukcyjnych. Podróż trwała aż dwie godziny, ale minęła szybko na rozmowach i podziwianiu jesiennego krajobrazu za oknami. W fabryce, nasza przewodnik, sympatyczna pani Beata oprowadzała nas po poszczególnych resortach fabryki. Pokazywała etapy powstawania klocków COBI - od kolorowego granulatu po całe zestawy klocków. Dzieci bawiły się klockami, podziwiały gotowe konstrukcje i ekspozycje. Każdy otrzymał mały zestaw klocków jako upominek a dodatkową atrakcją było ogromne pudło zabawek dla każdej klasy. Zmęczeni podróżą ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły na pyszny obiad.

Wycieczka do Mielca