Turniej piłki halowej 2014

Opublikowano: środa, 04.06.2014
Autor: p. J. Kilar
Podczas zawodów

27 maja odbył się X Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Halowej, w którym wzięły udział wszystkie placówki przedszkolne naszego miasta. Tradycyjnie jak co roku "Żaczki" czynnie uczestniczyły w tym przedsięwzięciu. Chłopcy już od września codziennie trenowali i rozgrywali mecze na boisku szkoły. W skład reprezentacji weszli: kapitan: Marcel Wilk, bramkarz: Paweł Tkaczyk, piłkarze: Kamil Kasprzycki, Sebastian Pikul, Aleksander Landa, Remigiusz Dubiel, Mateusz Olesiński, Kajetan Hebda, Antoni Pitera i Bartosz Słyś. Po zaciętej walce i pełnej emocji meczach weszliśmy do finału. Chłopcy po mistrzowsku rozegrali mecz i zdobyli puchar, złote medale, dyplomy i nagrody. Królem turnieju strzelców został Kamil Kasprzycki, który strzelił przeciwnikom aż 10 bramek ! Nasi sportowcy otrzymali gratulacje i piękne nagrody z rąk Prezydenta Miasta Krosna p. Bronisława Barana i Kuratora Oświaty w Rzeszowie p. Jacka Wojtasa. Wszystkim małym piłkarzom, uczestnikom zmagań należą się gratulacje i słowa uznania za waleczność, ambitną sportową postawę, zaangażowanie oraz umiejętności piłkarskie zaprezentowane podczas całego turnieju.

Podczas turnieju