Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: piątek, 30.10.2009

Dnia 13 października społeczność naszej szkoły uczestniczyła w obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele obejrzeli program artystyczny, przygotowany na tę okazję przez dzieci z klas trzecich, pod kierunkiem pań: Danuty Barabasz i Marzeny Pietrasz. Podczas akademii zaprezentował się także zespół wokalny „Varia”, prowadzony przez Jolantę Teśniarz. Występ spotkał się z gorącym aplauzem ze strony widowni. Gromkie brawa otrzymali zarówno recytatorzy, jak i zespół flażoletów oraz zespół wokalny z solistką Zosią Banaś. Uroczystość dopełniła ceremonia rozdania tegorocznych nagród dyrektora. Miłym akcentem były kwiaty i okolicznościowe laurki, wręczone przez uczniów, którzy w ten sposób wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli.

Jolanta Teśniarz
Dzień Komisji Edukacji Narodowej