Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: środa, 15.10.2008

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku - jest wykształcenie.”
Słoneczny październikowy dzień. Kolorowe liście na drzewach same układają się w piękne, jesienne bukiety dla wszystkich polskich nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi. W naszej szkole ten dzień obchodzony był bardzo uroczyście. W sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Program artystyczny przygotowały dzieci z klasy III a i III b pod kierunkiem pań M. Frączek i M. Najbar. Program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów był podziękowaniem dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły za ich trud włożony w kształtowanie postaw młodego pokolenia. Były kwiaty, życzenia, ciepłe słowa, łzy wzruszenia - słowem miła i bardzo sympatyczna atmosfera. Za pracę na rzecz szkoły p. dyrektor Jadwiga Kasprzyk nagrodziła niektórych nauczycieli: p.  Martę Fraczek, p. Małgorzatę Frydrych, p. Renatę Gancarz, p. Magdalenę Najbar, p. Renatę Rachwał, p. Beatę Szwed oraz pracowników administracji i obsługi szkoły: p. Barbarę Pudło, p. Renatę Rachwał, p. Małgorzatę Rogalską, p. Ewę Ćwiąkałę, p. Annę Nycz, p. Antoniego Zuzaka i p. Tadeusza Surmacza. Nagrodę Prezydenta Miasta Krosna otrzymał p. Janusz Juszczyk.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej