Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 19587
Podczas akademii
W dniu 11października 2013 r. odbyła się uroczysta Akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Program, przygotowany przez uczniów klasy Va oraz IIb, był prezentem dla całego Grona Pedagogicznego i pracowników zespołu. Dzieci przedstawiły w humorystyczny sposób obraz szkoły, uczniów i nauczycieli. Spektakl, przeplatany został różnymi piosenki w wykonaniu chóru Varia, oraz wystąpieniem solistów, pod opieką pani Jolanty Teśniarz. Uczniowie klasy IIb, przygotowani przez panią Martę Frączek, wyrecytowali piękne podziękowania w formie wierszy. Przedstawicielka Rady Rodziców, złożyła na ręce pani dyrektor kwiaty oraz życzenia dla całego Grona Pedagogicznego. Nie brakło również życzeń od samych uczniów.

Podczas akademii