Budżet Obywatelski 2024

Autor: p. M. Habrat

2324 budzetobywatelski

Szanowni Państwo

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Wśród 24 propozycji projektów z kategorii II BUDOWA I MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY DZIELNICOWEJ/OSIEDLOWEJ ORAZ ZAKUPY INWESTYCYJNE na 20 pozycji znalazł się projekt pn.:

„EDUKACYJNY PLAC ZABAW NA ÓSEMKOWYM WZGÓRZU”

Głównym celem tego pomysłu jest modernizacja i rozbudowa starego placu zabaw, znajdującego się na "Ósemkowym Wzgórzu" przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Krośnie przy ulicy Prochownia 7, wraz z nadaniem mu nowej funkcji edukacyjnej. Projekt zakłada budowę edukacyjnego placu zabaw wyposażonego w urządzenia naukowe, sensoryczne i ekologiczne.

Aby zagłosować na projekt nr 20 należy wejść na stronę internetową Budżetu Obywatelskiego:

Wybierz: Rozpocznij głosowanie

Wybierz projekt z KATEGORII II - BUDOWA I MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY DZIELNICOWEJ/OSIEDLOWEJ ORAZ ZAKUPY INWESTYCYJNE

Kliknij aby wybrać projekt

Wybierz projekt Nr 20 - Edukacyjny Plac Zabaw Na Ósemkowym Wzgórzu

Drodzy Państwo!

Nie zwlekajcie!

Szczęście i edukacja Naszych Dzieci w Państwa rękach!

Do oddania głosu uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Krosna (dzieci również)

Dziękuję za każdy oddany głos!

Marta Habrat
Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 8