Konkurs plastyczny "Twoja krew - moje życie"

Opublikowano: wtorek, 24.10.2023
Autor: p. A. Szwed
Podczas uroczystości      Na uroczyste obchody 50-lecia Szkolnego Klubu HDK PCK im. Maksymiliana Mojaka przy Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie, które odbyły się 24 października w Kampusie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie zostali zaproszeni uczniowie naszej szkoły: Alicja Sieniawska, Ada Lewczak, Mikołaj Szwed oraz p. Anna Szwed. Była to okazja do podsumowania i rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pod hasłem "Twoja krew - moje życie", w którym wzięli udział uczniowie krośnieńskich szkół podstawowych. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Mikołaj Szwed. Na drugim uplasowała się Alicja Sieniawska, a na trzecim Ada Lewczak. Dyplomy i nagrody wręczał wyjątkowy gość uroczystości pani senator Alicja Zając. Gratulacje przyjęliśmy również od pani dyrektor "Naftówki" oraz opiekuna Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Jesteśmy dumni z naszego sukcesu.
Brawo, Drodzy Uczniowie!