IV Szkolne Prezentacje Taneczne

Opublikowano: czwartek, 09.05.2019
Autor: p. E. Swołkowicz
01 min    W ramach Międzynarodowego Dnia Tańca w naszej szkole po raz IV zostały zorganizowane Prezentacje Taneczne. Wszyscy tancerze wykazali się niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi, a także aktorskimi. Tancerze zaprezentowali występy solowe, w duetach, a także w zespołach. Był to dzień pełen wielkich emocji, których dostarczyli nam: Zuzanna Kosiek, Milena Łątka, Martyna Brocławik, Aniela Wojnar, Zuzanna Mika - soliści, Adam Bik i Julia Barańska,Kaja Mola i Kacper Aszklar, Vanessa Wajda, Nikola Olszewska, Maja Żygłowicz, Emilia Janas, Daria Guzik- zespół, Hanna Sowa, Maja Jamka, Natalia Jaracz, Iga Kuczała- zespół, Angelika Ćwik i Isabella Lynch – duet, Maja Teneta i Jagoda Peszke – duet.

Wszystkim tancerzom serdecznie dziękujemy.

IV SPT