"Niech żyje bal..."

Opublikowano: poniedziałek, 11.02.2019
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 2075
"Niech żyje bal..."      W ostatnim tygodniu przed feriami, dzieci i młodzież naszej szkoły dali upust swej pozytywnej energii podczas balu karnawałowego, który dla klas V-VIII odbył się 6 lutego. Bal rozpoczął się tradycyjnie pięknie odtańczonym polonezem, a następnie rozpoczęło się 3,5 godzinne szaleństwo w rytm bardzo różnorodnej muzyki. Fantastycznie odtańczona Belgijka i Makarena dobrze pokazały jak uczniowie potrafią się integrować podczas tańca. Przez cały bal pośród uczniów krążyli tzw. „tajni agenci”, którzy bacznie acz dyskretnie, przyglądali się pląsom chłopców i dziewczynek. Pod koniec zabawy wyłonili oni króla i królową karnawału. Para ujęła wszystkich swoją pozytywną energią i umiejętnością wspólnej zabawy, zarówno ze starszymi jak i młodszymi uczestnikami zabawy. Królową balu 2019 została Magdalena Adamska z klasy VIIa, królem okrzyknięty został Eryk Kuśnierczyk z klasy VIIIa. Naprawdę serdecznie gratulujemy. Tak trzymajcie!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy udekorowali salę gimnastyczną (p. A.Szwed, p. J.Sowińska, p. I.Foremny, p. J.Juszczyk), opiekunom-wychowawcom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów, oraz radzie rodziców za sponsoring DJ’a, słodkiego poczęstunku oraz napoi chłodzących.
Następny bal już za rok!!!

"Niech żyje bal..."