Puławy 2018

Opublikowano: wtorek, 16.10.2018
Autor: p. D. Biernacka
Kiczera 2018      27 września klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do ośrodka narciarskiego "Kiczera” w Puławach. Mogliśmy podziwiać piękne widoki Puław Górnych i okolic wyjeżdżając wyciągiem aby na szczycie rozpocząć zabawę. Na pierwszy ogień kilkoro śmiałków zdecydowało się na przejazd tyrolką, zawieszoną wysoko w koronach drzew. Kolejną atrakcją dla wszystkich chętnych była grą w paintball elektroniczny. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze poradzili sobie w konkurencji, która polegała na układaniu skrzynek. Wśród zabawy i rywalizacji był również czas na przejażdżkę konną i ciepłą herbatkę. Atrakcjom nie było końca i kolejną z nich były podchody, bacznym obserwatorom bez trudu udało się rozwiązać wszystkie zagadki i dotrzeć do celu, którym kolejno było ognisko z kiełbasą i na zakończenie strzelanie z łuku. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i z uśmiechem na twarzy powróciliśmy do Krosna.

Kiczera 2018