Złotówka do złotówki i zbiorą się... Kilometry Dobra

Opublikowano: poniedziałek, 28.05.2018
Autor: p. A. Żywiec, p. E. Swołkowicz, p. I. Foremny
Nasi wolontariusze      Koło Wolontariatu, funkcjonujące w naszej w szkole przyłączyło się do bardzo szczytnej akcji „Kilometry Dobra”. Akcja organizowana jest przez Fundację Wielkie Serce dla Dzieci, która na co dzień pomaga osobom niepełnosprawnym i odrzuconym. Cała społeczność szkolna wykazała duże zaangażowanie i chęć zebrania jak najwięcej pieniędzy, które maja trafić do potrzebujących. 16 maja zakończyliśmy w naszej szkole tę wspaniała akcję, a zebrane złotówki przekazaliśmy Pani Bożenie Baran, która działa na rzecz fundacji. Półfinał akcji odbędzie się 25 maja w Ogródku Jordanowskim w Krośnie. Będzie on częścią Pikniku Rodzinnego, na który mieszkańcy czekają z niecierpliwością przez cały rok. Podczas półfinału akcji będziemy liczyć, ile metrów, a w związku z tym pieniędzy, udało się zebrać. Jak to zostanie zrobione? Monety jednozłotowe będą łączone taśmą klejącą i w ten sposób zostaną stworzone metrowe odcinki. Serdecznie wszystkich dziękujemy za przyłączenie się do akcji i zapraszamy na półfinał.