Konkurs ekologiczny

Opublikowano: poniedziałek, 25.09.2023
Autor: p. B. Szwed
Uczestnicy konkursu      W ramach kontynuacji projektu Ekopracownia w szkole 19 września przeprowadzono Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Odnawialne źródła energii". W teście wzięło udział sześćdziesięciu uczniów naszej szkoły, w trzech kategoriach wiekowych I kategoria - uczniowie klas II - III, II kategoria - uczniowie klas IV - VI i III kategoria - uczniowie klas VII - VIII.
Jury konkursu wyłoniło po dogrywce najlepsze prace konkursowe i nagrodziło następujących uczniów cennymi nagrodami.
Wśród najmłodszych uczniów nagrody otrzymali:
W kategorii klas II - III: I miejsce Krzanowska Iga, II miejsce Dębiec Milena, III miejsce Bęben Tadeusz.
W kategorii klas IV - V: I miejsce Osuch Karol, II miejsce - Sobutka Alicja, III miejsce - Domagalska Malwina.
W grupie uczniów najstarszych klas: I miejsce Tomaszewska Jadwiga, II miejsce - Szmyd Nadia, III miejsce - Gradus Franciszek.
Nagrody wręczył Prezydent Miasta Krosno Pan Piotr Przytocki. Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu.

Podczas konkursu