Wyjazd na narty

Opublikowano: wtorek, 12.01.2016
      Jeśli zima dopisze, chcemy zorganizować dla naszych uczniów kilka wyjazdów na narty do Ośrodka Kiczera w Puławach. Ośrodek zapewnia instruktorów nauki jazdy na nartach, ciepły posiłek, a także wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Bliższe informacje na stronie www.nartydzieciom.pl Całkowity koszt jednego wyjazdu to maksymalnie 55 zł (w zależności od ilości uczestników). Kwota zawiera opłatę za autokar, karnet na wyciąg, ciepły posiłek (zapiekanka, herbata), wypożyczenie sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora. Planujemy wyjazdy w następujących terminach:
  • 18 stycznia - klasy IV-VI (I grupa)
  • 20 stycznia - klasy II-III (I grupa)
  • 2 lutego - klasy II-III (II grupa)
  • 11 lutego - klasy IV-VI (II grupa)
Wyjazd na narty jest o godzinie 8.00 (zbiórka o 7.45) powrót około godziny 16.00

Zachęcamy wszystkich tych, którzy potrafią jeździć na nartach, a także chętnych, którzy nigdy nie jeździli, a chcą się nauczyć.

W związku z słabymi warunkami śniegowymi prosimy wszystkich zainteresowanych wyjazdem, aby rano w dzień wyjazdu, ok. godz. 7.00 zaglądnęli na stronę szkoły. Będzie tu zamieszczona informacja o ewentualnym odwołaniu wyjazdu.